Home İstanbul Erbil, 7.800 m2 satış alanı, 5.000 m2 kapalı depo alanı olan yaklasik 12.800 m2’lik mağazasında, 25.000 adeti aşan ürün çeşidiyle ev geliştirme ve yapı market sektörünün öncüsü olarak Kürdistan halkına hizmet vermeye başlamıştır. 

Türkiye’de yapı market sektörünün uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi üzerine inşa edilen Home İstanbul,  Erbil’de Family Mall’da faaliyete geçtiği 21 Mart 2011’den bu yana, her biri alanında uzman yöneticilerden ve mesleki teknik eğitimden geçen genç ve dinamik ekibiyle, ayda ortalama 100.000 müşterisine hizmet vermektedir. 

Türkiye’nin seçkin, kalitenin öncüsü markaları EGE SERAMİK, ECA, SEREL, DYO, LE VELE, DOPHIA, BRV, KEM, DAYS IN COLOURS, GARDENA, SERFLEKS’in, uluslararası HENKEL’in HİLTİ yetkili satıcısı olan Home İstanbul,  yine seçkin Türk ve dünya markalarının ürünlerin Erbil halkının beğenisine sunmaktadır. 

Home İstanbul Erbil, ziyaretçilerini, canlı çiçeklerden oluşan bahçe reyonu karşılamaktadır. Home İstanbul müşterileri, aydınlatma , elektrik, dekorasyon, tekstil , yer döşemeleri, mobilya, ahşap, ev gereçleri, beyaz eşya, mutfak, boya, banyo ürünleri, batarya, tesisat, seramik, inşaat, el aletleri, hırdavat ve nalburiye reyonlarındaki zengin ürün çeşitleriyle, evlerini ve işyerlerini hayal ettikleri modernlik, şıklık ve güzellikte dekore etme ayrıcalığına sahip olmaktadır. 

Müşterilerine, uzman ekibi ile nakliye ve montaj hizmetleri de sunan Home İstanbul’da CE ve diğer uluslar arası kabul gören belge ve sertifikaları olan kaliteli ürünler satılmakta, Home İstanbul’da taklit, insan sağlığına, doğaya ve çevreye zararlı ürünlere kesinlikle yer verilmemektedir. Doğaya ve çevreye duyarlılığını taşıma poşetlerinde de gösteren Home İstanbul, yüzyıllarca doğada kaybolmadan kalan poşetler yerine, doğada zamanla yok olan, çevreye zarar vermeyen materyallerden üretilen poşetler kullanmaktadır. Home İstanbul, satışa sunduğu tüm ahşap ürünlerin hammaddesi olan ağacın hangi orijinden geldiğini, özelliklerini ve varsa sertifikasyonlarını takip eder. Home İstanbul’da satışa sunulan mobilya ürünleri, daha iyi bir iç mekan havasını garantiler ve zararlı madde içermemektedir. 

Home İstanbul kaliteli ve garantili ürün çeşitleri, güler yüzlü hizmet anlayışı, satış sonrası yedek parça, nakliye ve servis hizmetleri ile Irak halklarına, layık oldukları çağdaş bir ortamda, huzurlu ve keyifli alışveriş imkanı sunmaktadır. 

Home İstanbul, çağdaş tüketici haklarına saygılıdır. Kürdistan’daki tüketicilere, Türkiye ve Avrupa hukukunun tüketicilere sağladığı güvenceleri eksiksiz sunmakla kalmamakta, bunlara ek olarak, müşteri memnuniyeti odaklı olarak  modern çağın tüm imkanlarını fazlasıyla sağlamaktadır. Bu çerçevede Home İstanbul, müşterilerine, satın aldıkları ürünleri, hiçbir gerekçe ileri sürmek zorunda kalmaksızın, satış fişi ve ambalajıyla birlikte 15 gün içinde iade etme, bedelini alma veya değiştirme imkanı, garanti süreleri içinde bozulan ürünlere ücretsiz servis verme veya bunları yenisi ile değiştirme olanağı sunmaktadır. 

Home İstanbul © Tüm Hakları Saklıdır.